sobota, 1 listopada 2014

Sobą być (Notes „Bądź swoją siłą” Demi Lovato) - recenzja
Dzisiaj coś z… zupełnie innej beczki, ponieważ na WCK, jeszcze nie pojawiały się recenzje książek, czy też, tak jak w tym przypadku, notesu.
Jednak dostałam pamiętnik zaprojektowany przez Demi, na którym, nie powiem, bardzo mi zależało, dlatego też chciałabym się z Wami podzielić moim zdaniem na jego temat.

Jak zapewne jesteście w stanie zobaczyć, notes jest w twardej, niebieskiej oprawie, która robi nie małe wrażenie na jego potencjalnym posiadaczu, ponieważ wszystko jest na swoim miejscu, nic nie jest przesadzone, śmiałabym nawet twierdzić, że jest pięknie.
Środek też jest dość zaskakujący, gdyż nie jest to zwykły notes, jaki możemy dostać w każdym sklepie papierniczym, ale są to ślicznie zdobione, niebieskimi ptakami, kartki, na których możemy zapisywać swoje najskrytsze myśli, czy też sekrety. Co więcej, co kilka stron, możemy znaleźć inspirujące i, przede wszystkim, dodające otuchy cytaty czy też teksty piosenek.
 Myślę, że jest to świetny pomysł, jeśli chodzi o pamiętnik. W dodatku, na pierwszej stronie, znajdziemy naprawdę pokrzepiające słowa od autorki.
 Myślę, że grzechem byłoby nie przytoczyć tu słów „Weź coś z tego, co jest w Twojej głowie, oraz wszystko, co jest w Twoim sercu, i uczyń z tego coś pięknego”. Ja więcej do dodania nie mam, ponieważ, to my jesteśmy kreatorami własnego życia i to my zdecydujemy o tym, jak je przeżyjemy. Dlatego też idźmy za głosem serca i twórzmy swoje życie naszą osobistą baśnią.
Nawet, jeśli miałoby się to wydarzyć, tylko na stronicach tego pamiętnika.

Mówiąc szczerze, to, pomijając fakt tego, iż ten notes jest naprawdę piękny, nie wydałabym na niego 25 złotych, ponieważ jest to zwyczajnie za dużo. Równie dobrze mogę założyć sobie zwykły zeszyt, w którym będę zapisywać swoje myśli, czy też ulubione cytaty.
Bądź swoją siłą, jest jednak bardzo dobrym pomysłem na prezent, myślę, że każdy, a  przynajmniej płeć piękna, ucieszyłby się z takiego podarku.


Ps: Recenzja pojawi się również na blogu mojej siostry: http://slowaduzeimale.blogspot.com/

2 komentarze:

 1. Nie przepadam za Demi Lovato jednak ten notes mi się podoba. Cytaty są na prawdę piękne i muszę przyznać, że zastanawiam się nad jego kupnem...
  Zapraszam:
  http://normalny-blog-nienormalnej-nastolatki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny notes! Uwielbiam książki Demi Lovato, są bardzo motywujące <3

  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń